Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaSportTe FunditTe Gjitha

Gjòksi 10 kg i mbyll karrierën, sportistja: Nuk mundem më po ma vështirëson shumë punën

Lindsey Pelas, një vajzë tërheqëse e “Playbòy”-t, e cila gjithashtu është e njohur në qarqet sportive në UFC, kohëve të fundit ka zhgënjyer tifozët. Lindsey ka vendosur të tërhiqet nga kafazi dhe ajo ka pasur dy arsye të forta për këtë vendim.

Publiku ka dashur ta shikojë atë në kafaz kryesisht shkaku i gjoksit të madh, por që tashmë gjoksi ia ka shkaktuar një problem të madh. Ajo thjesht nuk ka mundur që ta përballojë “barrën” e të luftuarit në kafaz.

“Nuk mundem më. Gjòksi po e bën punën time të vështirë. Nuk është e lehtë”, tha ajo para se të dilte në pension.  Mediat amerikane shkruajnë se gjòksi i saj peshon dhjetë kilogramë dhe për këtë arsye ajo ka pasur problem me shpinën.

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *