FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

4 ditë pasi prezantoi “Marova” në ‘Kënga Magjike’, Fifi korr një tjetër sukses

Fifi u rikthye këtë vit në “Kënga Magjike”, solo. Katër ditë më parë ajo prezantoi tek “E diela shqiptare”, këngën “Marova”, një këngë tekstin e të cilës ka shkruar vetë këngëtarja.

Kënga është pëlqyer shumë dhe vetëm katër ditë pas publikimit ka arritur 1 milion shikime duke u bërë e para këngë nga këngët konkurruese që ka kapur milionin.

Ndërsa komentuesit e cilësojnë Fifin si fituesen e këtij edicioni. Nëse nuk e keni dëgjuar akoma, më poshtë keni performancën e Fifit.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *