Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

4 ditë pasi prezantoi “Marova” në ‘Kënga Magjike’, Fifi korr një tjetër sukses

Fifi u rikthye këtë vit në “Kënga Magjike”, solo. Katër ditë më parë ajo prezantoi tek “E diela shqiptare”, këngën “Marova”, një këngë tekstin e të cilës ka shkruar vetë këngëtarja.

Kënga është pëlqyer shumë dhe vetëm katër ditë pas publikimit ka arritur 1 milion shikime duke u bërë e para këngë nga këngët konkurruese që ka kapur milionin.

Ndërsa komentuesit e cilësojnë Fifin si fituesen e këtij edicioni. Nëse nuk e keni dëgjuar akoma, më poshtë keni performancën e Fifit.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *