Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

21-vjeçarja serbe tradhton burrin 74-vjeçar me një tjetër pensionist (FOTO)

Milijana Boziç është një vajzë në Serbi që ka marrë famë në një emision “reality”, ku ajo u martua me një 74-vjeçar.

Por pa mbushur dy muaj nisën të qarkullojnë foto të saj me një tjetër burrë të moshuar, që nuk ishte i shoqi.

Vajza shkroi se kushdo që ka publikuar fotot do të hidhet në gjyq, dhe tha se fotot ishin bërë më përpara.

Por nuk mjaftoi aq, dhe tani është fotografuar me një pensionist të tretë, këtë herë 60 vjeç. Pamjet janë transmetuar në emisionin ku ajo vazhdon të konkurrojë.

Bashkëshorti i saj ndihet i fyer dhe ka thënë që nëse është e vërtetë që e ka tradhtuar, konflikti i tyre do të vazhdojë edhe pas emisionit.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.