Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Përplasen ‘kokë më kokë’ dy motora / Humb jetën 21-vjeçari shqiptar

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e quajtur Perama në ishullin e Mitilinit në Greqi.

Sipas policisë lokale, gjatë aksidentit kanë humbur jetën dy persona, njëri prej të cilëve shtetas shqiptar,21 vjeç.

Viktimat po udhëtonin me motor në aksin Papadhou-Perama, një prej akseve kryesore të ishullit, në kohën që u përplasën me njëri tjetrin.

Prej përplasjes mbeti i vdèkur në vend 21 vjeçari Shqiptar Salea Hamzai, ndërsa pak më vonë humbi jetën në spital edhe 19 vjeçari grek.

Kjo ngjarje shumë e rëndë ka tronditur banorët e ishullit të Mitlinit dhe sidomos komunitetin shqiptar të cilët gëzonin respekt të madh si për viktimën ashtu dhe për familjen e tij të nderuar.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.