Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Vendosja e transformatorit të ri në Librazhd shkakton mbingarkesë në rrjet dhe djeg një kabëll, teknikët ndodhen në zonë për të rregulluar defektin

Vendosja në punë e transformatorit te ri  në nënstacionin elektrik në lagjen Ushtaraku në Librazhdë ka krijuar  mbingarkesë në rrjetin e energjisë elektrike e për pasojë është djegur një kabull.

Nënstacioni elektrik për një kohë të gjatë ishte pa energji elektrike.

Në zonë është krijuar panik, pasi për disa minuta flakët dukeshin deri në qendër të Librazhdit. Ndërkohë grupi i OSHE ndodhet në zonë për të rregulluar defektin.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *