Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘100% origjinale’, Emina pozon me rrobabanjo dhe thumbon vajzat e showbizit

Modelja shqiptare që prej vitesh jeton në SHBA, Emina Çunmulaj tërheq shpeshherë vëmendjen me postimet e saj në Instagram dhe kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme.

Emina ka postuar një foto ku shfaqet me rrobabanjo duke treguar kështu trupin me linja perfekte e elegante. Bie në sy edhe fakti që Emina shfaqet pa pikë makeupi.

“100% origjinale”, shkruan modelja krah fotos. Emina ka marrë shumë komente pozitive dhe shumë nga fansat e kanë komplimentuar për faktin që shfaqet gjithnjë reale e nuk është tunduar nga operacionet plastike.

Fjalët Kyce

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *