Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

ZYRTARE/ Shtyhet ndeshja në Serie A, ja arsyeja…

Ndeshja e së premtes në Serie A mes Brescia dhe Sassuolo shtyhet si një shenjë respekti për Giorgio Squinzi.

Presidenti i klubit të Sasuolos, mbrëmjen e djeshme u nda nga jeta në moshën 76-vjeçare pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.

Presidenti i Ligës së Profesionistëve të Serisë A ka aprovuar shtyrjen e ndeshjes mes Brescia – Sassuolo, shkruan Football-Italia.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.