Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Zyrtare/ Milani merr sulmuesin dhe largon dështakun! Edhe Fiorentina fërkon duart

Milani ka arritur goditjen që kërkonte dhe madje ka larguar edhe një dështak. Sipas asaj që shkruan “Sky Sport”, Andre Silva do të kalojë në formë huazimi te Franknfurt dhe kuqezi do të vishet Ante Rebic, sulmuesi kroat që sot kërkoi të mos zbriste në fushë në kampionat.

Vizitat mjekësore të futbollistit janë caktuar të hënën në mëngjes, ndërsa sonte pritet të zbarkojë në Milano. Sakaq, pritet një rrogë 3 mln euro për Rebic, ndërsa është huazim me të drejtë blerje për 25 mln euro dhe bonuse. Nga kjo shifër, Fiorentina fiton 50%, duke qenë se kur e shiti mbajti këtë përqindje të kartonit të kroatit Rebic.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.