Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Zëvendës presidenti amerikan pëson aksident dy herë brenda ditës, zbulohen të gjitha detajet

Zëvendës presidenti amerikan Mike Pence, është duke zhvilluar një tur në të gjithë vendin në kuadër të zgjedhjeve presidenciale.

Mirëpo gjërat nuk kanë shkuar shumë mirë për të këtë të enjte, kjo pasi fillimisht autobusi që ai po udhëtonte është përfshirë në një aksident me një kamion në Pensilvania.

Për të vijuar udhëtimin, ai zgjodhi të nisej me një limuzinë, por edhe ky automjet është përfshirë në një aksident.

Fatmirësisht raportohet se Pence dhe pasagjerët e tjerë në makinë nuk kanë pësuar lëndime.

Ndërsa aktualisht zëvendës presidenti ndodhet në Pittsburgh, duke shpalosur platformën qeverisëse të Dondald Trump.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.