Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Zjárr në një pallat 3-katësh në Tiranë, forca të shumta zjárrëfikëse dhe pólicie në vendngjarje (VIDEO)

Një shpérthim i madh zjárri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një pallat 13-katësh në Bulevardin “Zogu i Parë” në kryeqytet.

Ende nuk janë të ditura shkaqet e ngjarjes ndërsa banorët e pallatit kanë dalë jashtë. Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta pólicie e zjárrfikëse, të cilat po punojnë për shuarjen e flákëve.

Nga raportimet paraprake nuk flitet për persona të lënduar.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *