Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Zlatan gabon nga pika e bardhë e penalltisë, Roma përmbys Juventus-in (Video)

Milan ka shpërdoruar një mundësi të artë për ta mbyllur në avantazh 2-0 pjesën e parë kundër Cagliari-t.


Kuqezinjtë kanë fituar një penallti në minutën e 43-të për shkak të një prekje të topit me dorë në zonën e rreptësisë nga miqtë.
Te pika e bardhë është paraqitur Zlatan Ibrahimovic, gjuajtja e të cilit është ndalur nga portieri.
Është mbyllur me përmbysje Juventus-Roma, me verdhekuqtë që kanë gjetur golin e dytë në minutën e 44-t me një penallti të Perotti-t.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *