Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Zjarri mbulon kodrën me ullinj, 2 zjarrëfikëse mbërrijnë në vendngjarje

Një zjarr i madh ka përfshirë mbrëmjen e sotme fshatin Risili në zonën e Vlorës.

Bëhet me dije se po punohet për shuarjen e flakëve të zjarrit nga 2 automjete të zjarrfikëses.

Zjarri ka përfshirë zonën kodrinore të fshatit. Kullota dhe toka me ullinj janë në “sundimin” e flakëve.

 

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *