Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Zjarrfikësit qeshin para shtëpisë që digjet, e pësojnë keq pas publikimit të fotos

Pas një fotoje të postuar në rrjetet sociale ka nisur hetimi për një grup zjarrfikësish të  Detroit. Këta të fundit kanë bërë një foto duke buzëqeshur para një shtëpie e cila po “përpihej” nga flakët.

Imazhi u shpërnda me shpejtësi në internet, ndërsa thuhet se kjo foto u bë në “nder” të një prej zjarrfikësve i cili po largohej nga detyra.

Por kjo nuk është pritur aspak mirë as nga departamenti i zjarrfikësve dhe as  nga qytetarët të cilët shprehet se ka plot mënyra të tjera për të festuar dhe jo duke parë sesi shkrumbohet një shtëpi.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *