AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Zjarr pranë Policisë së Fierit, digjet lokali. Shkak, përdorimi i zgarës

Një lokal i përshtatur për gatime zgarë ka marrë flakë paraditen e sotme duke rrezikuar dhe ambientet e drejtorisë së Policisë Fier. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse duke vënë nën kontroll zjarrin. Sipas raportimeve për faxweb.al nuk ka të lënduar, ndërsa dyshimet e para të policisë janë që zjarri fillimisht ka nisur në kuzhinën e përshtatur për pjekjen e produkteve të mishit.

Ambasadorja amerikane Yuri Kim nis detyrën në Shqipëri. Me ardhjen e saj mendoni se do të ketë 'koka të prera' ndër politikanë dhe eksponentë të krimit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *