AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Zjarr në dhomat e nëndheshme të Ministrisë së Brendshme

Si pasojë e një shkëndije elektrike ka patur një zjarr në dhomat e nëndheshme të Ministrisë së Brendshme.

Pas marrjes së lajmit, forcat e zjarrëfikëses kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje duke bërë të mundur edhe fikjen e tij.

Informacionet paraprake bëjnë me dije se nga kjo mund të jenë dëmtuar edhe disa serverave të sistemit TIMS.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Ambasadorja amerikane Yuri Kim nis detyrën në Shqipëri. Me ardhjen e saj mendoni se do të ketë 'koka të prera' ndër politikanë dhe eksponentë të krimit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *