Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Zjárr i fríkshëm në vilën 4 katëshe në Tiranë, banorët evakuohen të paníkosur (VIDEO)

Një zjárr i madh ka shkaktuar paník tek banorët në zonën e Komunës së Parisit mbrëmjen e sotme. Godina 4 katëshe në rrugën “Skënder Luarasi” u përfshi nga flákët rreth orës 19:30, ku ndodhet edhe një kopsht privat fëmijësh.

Në pamjet e siguruara nga Faxweb.al vihet re qartë se si tymi “pushton” qiellin ndërsa banorët e zonës kanë dalë jashtë për të parë çfarë po ndodh.

Zjárri ra në katin e katërt të një vile dhe banorët e frikësuar u evakuuan menjëherë. Fatmirësisht nuk pati asnjë të lënduar nga kjo ngjarje. Zona u rrethua nga forcat e pòlicisë dhe forca zjarrfikëse që po bëjnë të mundur fikjen e zjárrit.(A.M/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *