Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Zihuni me të dashurën që mos t’i blini dhuratë”, këngëtarja shqiptare na habiti

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që po gëzon famë ndërkombëtare.

Hera e fundit që na nderoi ishte duke qenë pjesë e  ‘Grammy 2018”, së bashku me koleget e saj, Rita Orën dhe Dua Lipën.

Mirëpo, Bebe Rexha këtë rradhë na ka habitur me një postim që ka bërë.

Tashmë po afron dita e të dashuruarve dhe siç dihet të gjithë çiftet i dhurojnë diçka njëri tjetrit, duke shprehur dashurinë që ndjejnë.

Mirëpo Bebe mendon se nëse zihesh tashmë me të dashurën nuk do të shpenzosh para për dhuratë.

Dhe këtë e ka shprehur me anë të një postimi në rrjete sociale.

(F.M/Faxweb)

sr5t_qw345.PNG

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close