Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


PolitikëTe FunditTe Gjitha

Zgjedhjet në PD, Eduard Selami zbulon momentin kur mendoi të dorëhiqej

Kandidati për kreun e PD-së, Eduard Selami i ftuar në emisionin “Përballë” në “RTSH’, ai ka zbuluar momentin se kur ka meduar të japi dorëheqjen.

Selami u shpreh se nga gara e tanishme ka menduar kur ishte momenti listave.

“Kur ishte momenti listave. Mos shpallja dhe bërja publike e listave. Ne kemi një njollë edhe nga zgjedhjet e kaluara dhe unë kam menduar se kjo njollë ka ardhur edhe për shkak të mungesës së kulturës dhe informacionit dhe kjo është pjesë e procesit, ka ardhur edhe për shkak të mungesës së rregullave të lojës sepse këto janë eksperienca të reja”, u shpreh Selami. (S.SH/Shuplaka)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *