Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘Zgjedhje ime personale’, Dojna Mema largohet nga emisioni i njohur

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Dojna Mema, na ka shoqëruar së fundmi në ekran me emisionin “Një ditë me Dojnën”. Ajo është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara në media dhe publiku e do dhe e ndjek me interesin më të madh.

Përmes lojës ‘Më bëj një pyetje’ në Instastory, moderatorja ka marrë pyetje të ndryshme nga fansat. ‘Nuk je në radio këtë sezon?’, ka pyetur një ndër ndjekësit e Dojnës që ka vënë re mungesën e saj në ‘Top Albania Radio’.

Që nga muaji Korrik, nuk e kemi dëgjuar dhe ajo ka zbuluar më në fund arsyen. “Që prej korrikut nuk jam më pjesë e radios. Erdhi si zgjedhje personale. Ndonjëherë është e rëndësishme të kuptojmë cilat janë prioritetet e vërteta në jetë.”– ka shkruar Dojna.

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *