AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Zgjat dy orë protesta te Kuvendi, qytetarët dhe krerët e opozitës nisin marshimin

Zgjat dy orë protesta te Kuvendi, qytetarët dhe krerët e opozitës nisin marshimin në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Ka raportime konfuze nëse qytetarët do ti drejtohen kryeministrisë apo Drejtorisë së Policisë.

Gjatë marshimin qytetarët kanë pasur një ndalesë përpara ministrisë së Brendshme, ndërsa ftesën për marshimin e qytetarëve e bëri ish-deputeti Flamur Noka.

Nuk përjashtohet mundësia që pas marshimit qytetarët të rikthehen sërish te Kuvendi, ku deputetët vijojnë seancën si normalisht.

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *