Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Zgjat dy orë protesta te Kuvendi, qytetarët dhe krerët e opozitës nisin marshimin

Zgjat dy orë protesta te Kuvendi, qytetarët dhe krerët e opozitës nisin marshimin në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Ka raportime konfuze nëse qytetarët do ti drejtohen kryeministrisë apo Drejtorisë së Policisë.

Gjatë marshimin qytetarët kanë pasur një ndalesë përpara ministrisë së Brendshme, ndërsa ftesën për marshimin e qytetarëve e bëri ish-deputeti Flamur Noka.

Nuk përjashtohet mundësia që pas marshimit qytetarët të rikthehen sërish te Kuvendi, ku deputetët vijojnë seancën si normalisht.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *