Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Gjitha

Zef Deda dhe nipi kanë Ditën e Emrit, Julian Deda: Çfarë më kërkuan për dhuratë

Aktori i humorit, Julian Deda nuk ngurron asnjëherë të shfaqet në rrjetet sociale me njerëzit e tij të dashur, familjen. Herë pas here, aktori poston momente të bukura nga çastet me ta.

I tillë është edhe ky i sotmi, që ai ka ndarë me ndjekësit e miqtë e tij. I ati, Zef Deda dhe djali Marko sot kanë Ditën e Emrit. E bashkangjitur këtij fakti dhe fotos, Julian Deda nuk le pas notat e humorit.

Ai rrëfen se të dy i kërkuan dhurata, si i vogli e si i madhi, donin lodra.

“Keta dy çunat kane diten e emrit sot. Njeri Zef e tjetri Mateo (Jozef). Kur i pyeta se çfare dhurate doni, i vogli me tha nje loder, edhe une nje loder, tha i madhi. Ma gezofshin te dy.”, shkruan Julian Deda.

(XH.A/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *