Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Gjitha

Zbulohet video ku Kanye West kryen marrëdhënie me një 18-vjeçare

Të gjithë e dimë se Kanye West kohët e fundit ka patur probleme me shëndetin.  Disa thonë se këto mund të jenë si pasojë e humbjes së nënës së tij, disa të tjerë  thonë se janë shkaktuar nga lodhja gjatë koncertëve të fundit që ai ka mbajtur.

Këtë herë mediat botërore raportojnë se Kanye West gjatë muajit të kaluar i është marrë një video seksi ku ky i fudnit ka qënë protagonist. Video është vjedhur nga një anëtar i familjes, të cilin Kanye e pagoi 250 mijë euro që ai të mos e publikonte. Kjo situatë i ka hapur shumë probleme atij i cili u shtrua  në spital për lodhje dhe ngarkesë mendore.

Video  e seksit është marrë nga laptop i tij dhe më pas Kanye West është  shtantazhuar. Këngëtari i ka paguar paratë dhe viedo nuk është publikuar. Pamjet filmike zgjatin deri në 20 minuta dhe në të shfaqet këngëtari duke kryer marrdhënie në një dhomë hoteli me një 18-vjeçare.

Nuk duhet të harrojnë që këngëtari kohët e fundit ka probleme edhe me gruan e tij, Kim Kardashian. Kjo e fundit do të vendosë pas festave se çafrë do të ndodhë me martesën e saj. (J.V/Shuplaka)

 

 

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.