FlashSportTe FunditTe Gjitha

Zbulohet në Argjentinë, ja kush pritet të jetë trajneri i ri i Barcelonës

Me krizën që po kalon aktualisht skuadra e Barcelonës, trajneri Ernesto Valverde është gjjthmonë e më larg stolit të katalanasve dhe tashmë kjo është e sigurt.

Në mediat spanjolle, kanë nisur që tani të aludojnë për zëvendësuesin e Valverdes dhe flitet për Ronald Kuman, por ky i fundit ka edhe 1 vit kontratë me kombëtaren e Holandës.

Së fundmi, Klaudio Borgi, ish-futbollist dhe komentator i njohur në Argjentinë, bën me dije se Marcelo Gallardo, trajneri aktual i River Plate, do të udhëheqë së shpejti Messin me shokë.

Nuk dihet se sa i vërtetë është ky lajm, pasi mediat në Spanjë vazhdojnë të ngulmojnë se Kuman, do marrë drejtimin e katalanasve ndaj ky raportim i fundit ka krijuar një situatë konfuze

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *