Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Zbulimi i laboratorit të madh të drogës në Lushnjë, çfarë sekuestroi policia (VIDEO)

Policia ka sekuestruar llambat ndriçuese dhe materiale të tjera që shërbenin për kultivimin e drogës në laboratorin e zbuluar mesditën e kësaj të premteje në Lushnjë.

Bëhet me dije se laboratori ndodhej në ambientet e një ish-karburanti në zonën e njohur si ‘Klubi i Shoferëve’ në Lushnjë, ndërkohë një person është arrestuar ndërsa dyshohet se është pronar i ambientit.

Karburani ishte jashtë funksionit që prej vitit 2004, ndërsa ende nuk ka një informacion zyrtar se prej sa kohësh ky ambien është përdorur për kultivim të drogës.

(R.G/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.