Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Ylli i Barçës grumbullohet për herë të parë nga Spanja

Ansu Fati më në fund do të veshë fanellën e Spanjës. Ditën e sotme federata spanjolle e futbollit ka njoftuar se ylli i Barcelonës do të jetë pjesë e Kombëtares U-21, ku do të zëvendësojë shokun e tij të skuadrës Carles Perez.

Ky i fundit ka pësuar një dëmtim dhe është detyruar të largohet nga grumbullimi. Për Fatin ky është edhe grumbullimi i parë në Kombëtare. 16-vjeçari u pajis së fundmi me pasaportë spanjolle dhe FIFA kishte njoftuar se Fati ka të drejtë të luajë për Kombëtaren iberike.

 

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *