AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Xhisiela Maloku prezanton të motrën, zbulohet kuptimi i tatuazhit të saj

Pasi u bë më shumë se mediatike me historinë e saj të dhunës nga ana e djalit të deputetit Rrahman Rraja, Xhisiela Maloku, e reja nga Nikla e Fushë Krujës është bërë mjaft aktive në rrjetet e saj sociale.

Ajo gjen kohën që të merret me çdo lajm që hidhet kundër saj, ndërsa së fundi ka postuar dhe një foto me të motrën, që siç ka treguar dhe më herët është një nga njerëzit që e ka mbështetur më së shumti në këto ditë të vështira që ka kaluar.

Po ashtu një tjetër detaj që bie në sy në fotot e postuara nga Xhisiela është dhe tatuazhi në krahun e saj ku shkruan ‘’Babi ime”, duke kujtuar kështu të atin që sot nuk jeton më. Ai është ndarë nga jeta në vitin 1996, pas një përplasje me armë ku mbeti i vrarë. Xhisiela është ende sot në disa procese me drejtësinë, dhe rrezikon që të futet në burg edhe për kallzim të rremë që ka bërë në organet e hetimit.

Po ashtu pak ditë më parë në banesën ku ajo jetonte pati një shpërthim me eksploziv, ku vetë Xhisiela bëri përgjegjëse opozitën, duke thënë se ndihej e rrezikuar nga Partia Demokratike.

(E.K/FAXWEB.AL)

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.