Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Xhemi Shehu u largua papritur, mësohet se kush do të zëvendësojë në Portokalli

Bukuroshja Xhemi Shehu nuk do të jetë më në drejtimin e “Portokallisë”, në krah të Salsano Rrapit.

Pas shumë vitesh si pjesë e spektaklit të humorit “Portokalli”, me sa duket “Top Channel” ka vendosur për largimin e Xhemi Shehut nga shoë më i ndjekur komik i së dielës.

Burime kanë bërë të ditur se, moderatorja simpatike Xhemi Shehu, do të largohet nga prezantimi i spektaklit sezonin e ardhshëm.

Sipas burimeve për gazeta ‘Atdheu’, mësohet se, sezonin e ardhshëm spektaklin më të dashur të humorit, do ta drejtojë një emër i njohur.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Eneda Tarifa, e cila do të rikthehet sërish si moderatore, duke u bërë pjesë e “Portokallisë”.

Tarifa rikthehet në ekranin e “Top Channel” pas katër vitesh mungesë, për ta nisur pikërisht aty ky e la, duke drejtuar “Portokallinë”.

Largimi i Xhemi Shehut është marrë si vendim nga administratorët e “Top Channel”, për t’i dhënë freski dhe frymë të re spektaklit të humorit “Portokalli” në sezonin e tij të ri.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *