Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Xhemi Shehu mungon në festën e ‘Top Channel’, ç’po ndodh mes saj dhe motrave Hoxha

Mbrëmjen e djeshme në studion e ‘Hell’s Kitchen’ janë mbledhur për të festuar figurat më të njohura të ‘Top Channel’. Të pranishëm ishin moderatorët dhe të gjithë personat që kanë punuar ndër vite në këtë television.

Ato kanë shijuar ushqimet e përgatitura nga Renato Mekolli dhe konkurrentët e emisionit.

Moderatorët kanë publikuar foto nga mbrëmja në llogaritë e tyre të Instagramit dhe mungesa e një prej personazheve më të dashur të ekranit, nuk kishte si të mos vihej re. Bëhet fjalë për moderatoren Xhemi Shehu e cila nuk ka qenë e pranishme.

Mungesa e saj i ka habitur të gjithë pasi Xhemin ndër vite e kemi parë të drejtojë emisione shumë të rëndësishme në ‘Top Channel’. Po ashtu një tjetër veprim që është vënë re, është fakti se moderatorja nuk i ndjek më në Instagram trashëgimtaret e televizionit, motrat Hoxha, Sarën dhe Lorin. Ende nuk është zbuluar cfarë ka ndodhur mes tyre po është vërtetë e habitshme.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.