Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Xhaçkës duket se i pëlqen vera e shtrenjtë, ushtaraku: Na paguaj se nuk kemi lekë rruge

Ushtaraku ankohet se ka dy muaj në shkollën bazë të ushtrisë në Bunavi të Vlorës, dhe me aq sa paguhet nuk i dalin lekët për të paguar rrugën.

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin tij i cili shprehet se ministres së Mbrojtjes Olta Xhaçkës i pëlqen vera e shtrenjtë, dhe për këtë ai ka edhe një kërkesë ndaj saj.

Postimi i plotë:

Propozimi i ushtarakut per ndrikullen puçiste Xhaçka!

Nje shishe vere me pak qe te na paguani detyrimet.

Lexoni mesazhin e ushtarakut dixhital. sb

Ndrikull Xhaçka duket se pelqen shume verat e shtrenjta.
Prsh Z Berisha
Doja te beja me dije nje shqetesim 
Kemi 2 muaj NE shkollen baze te ushtrise NE Bunavi te vlores 
Paguhemi 8 mij leke per shpenzimet e rruges 
Ka 2 muaj qe nuk marrim asgje dhe gjysma ngelin ne shkolle gjat fundjaves se nuk Kan leke per rruge 
I them znj ministre lere PA blere nje shishe vere dhe na paguaj se ngelem ketu

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *