Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Vritet brenda “Range Rover”-it djali 3-vjeçar i deputetit (FOTO)

Persona të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të makinës se deputeti ukrainas Vyacheslav Sobolev, duke lënë të vdekur djalin e tij 3-vjeçar. Sipas mediave të huaja, ngjarja e rëndë ka ndodhur në qendër të Ukrainës, Kiev.

Në timon, në momentet kur është sulmuar makina ka qenë Vyacheslav Sobolev, biznesmen dhe njëherësh deputet i kuvendit rajonal.

“Pasi u plagos vogëlushi, ai ndërroi jetë në autoambulancë rrugës për në spital”, ka njoftuar Ministria e Brendshme e Ukrainës.

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *