Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Aksident i trefishtë, plagosen 4 persona (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Luzë në Fushë-Krujë. Aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë, ndërsa raporthet për 4 persona të plagosur.

Një mjet tip furgon ka godit nga pas një veturë, dhe kjo e fundit ka godit një tjetër mjet tip mikrobus me pasagjerë.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e të plagosurve, ndërsa mësohet se janë transportuar për në spital. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

(K.H/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *