Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Vrasja në Kavajë, Bledar Toçi lë reanimacionin. Ja ku transferohet pas daljes

Krimi i rëndë i ndodhur pak ditë më parë, trondti jo vetëm Kavajën por edhe mbarë opinion publik ku shefi i sigurisë në Burgun e Durrësit, Bledar Toçi qëlloi për vdekje 41-vjeçarin, Dritan Haxholli, në apartamentin e nënës së tre fëmijëve, Marsida Qatja, e cila u cilësua si “molla e sherrit”.

Ditën e sotme, mësohet se zyrtari i burgut të Durrësit Bledar Toçi i cili mbeti i plagosur në ngjarjen në Kavajë ka lënë dhomën e reanimacionit ndërsa mësohet se është shtruar tek reparti i infektivi në spitalin e Durrësit. Ndërkohë që pas përmirësimit të gjendjes së tij shëndetësore pritej transferimi në ambientet e paraburgimit pasi Gjykata e Kavajës caktoi masën ‘Arrest me burg’, nuk dihet se pse Toçi është shtruar në repartin e infektivit në Durrës.

Kujtojmë se Gjykata e Kavajës ka caktuar masën “arrest me burg” për Bledar Toçi dhe vëllai i tij Bernard Toçi, këtij të fundit iu gjetën 7 doza kokainë në banesë.

Fjalët Kyce

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *