Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Vrasja e dyfishtë në Shkodër, motra e të ndjerës përlot me dedikim prekës (Foto)

Antonela, motra e Silvës që u vra bashkë me burrin e saj sot në Shkodër, e ka përjetur keq vdekjen e motrës dhe të bashkëshortit të saj.

Në proflin e saj në Facebook ajo ka vendosur shenjën e zisë, ndërsa më pas një foto të dy viktimave dhe një dedikim prekës. “Shpirti ju pushoft në paqe, do jeni gjithmonë në zemrat tona”, shkruan Antonela e cila jeton në Itali.

Ajo që bie në sy, është edhe ndryshimi që ka bërë në emrin e saj në Facebook. Ajo ka shtuar Boris, ndërsa duket se ka qenë mjaft e afeksionuar me nipin e saj, djalin e çiftit të vrarë që i mbijetoi sot atentatit ndaj dy prindërve të tij.

(E.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.