Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Vonohet për t’u bërë gati se po ushqente fëmijën me gji, burri i pamëshirshëm vret gruan

Një burrë nga Meksika vrau me gjakftohtësi gruan e tij sepse ajo u vonua që të behëj gati për të darkuar jashtë qytetit, pasi po ushqente me gji fëmijën e saj 9 muajsh.

Gabriel Hernandez Reyes, 26 vjeç, qëlloi  dy herë me plumba drejt Hortencia Balcanzar, 26 vjeç, nënën e katër fëmijëve të tij, shkruan Daily Mail.

Hortencia Balcanzar u rrëzua në dysheme së bashku me djalin e saj pasi u qëllua pa mëshirë nga bashkëshorti i saj. Fëmija nëntë muajsh dhe vëllai i tij katërvjeçar nuk u lënduan nga vrasja e tmerrshme.

Banorët që dëgjuan të shtëna njoftuan menjëherë autoritetet, por kur arritën në vendin e ngjarjes, Hortencia Balcanzar kishte ndërruar jetë.

Hortencia Balcanzar died July 19 when abusive husband shot her dead in her parent's home

Gabriel Hernandez Reyes has not been seen since July 19 when he murdered his wife

Hortencia Balcanzar (pictured) was killed by her husband while breast-feeding 9 month old son

The body of Hortencia Balcanzar lays covered inside her parents' humble home

A child surveys the scene of death of Hortencia Balcanzar, who was killed by her husband

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *