Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Pas sherreve dhe largimit nga Pallati Mbretëror, Meghan Markle feston ditëlindjen e parë të djalit të saj

Djali i Meghan Markle dhe Princit Harry, feston ditëlindjen e tij të parë. E në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonin urimet nga familja mbretëore.

Të sinkronizuar, si në adresën zyrtare të pallatit mbretëror, ashtu edhe në profilin e Kate dhe Ëilliam postimi doli njëherësh, por me disa ndryshime.

1-vjetorin Archie po e feston me prindërit dhe gjyshen Doria. Që pas largimit të Meghan dhe Harry-t nga mbretëria ata ndodhen në Los Angeles.

Markle ka publikuar një video ku ndan momente shumë të ëmbla me djalin e saj.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *