Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Çifti nuk duron dot në Vlorë, filmohen gjatë s*ksit të shfrenuar në plazh (Video)

Një ngjarje e tùrpshme ka mbërritur është filmuar së fundmi në një zonë publike në jug të vendit. Dy të rinj në plazhin e Lukovës, në Vlorë, nuk kanë duruar dot dhe fillojnë të kryejnë marrëdhënie sèksuale.

Videoja është dërguar nga një qytetar, i cili shprehet se në plazh kishte edhe persona të tjerë. Nuk është hera e parë që të tilla ngjarje kapen në bregdetet shqiptare shkeruan JOQ.

Ndoshta izolimi prej më shumë se dy muajsh mund të sjellë që këto pamje të bëhen edhe më të shpeshta. “Pershendetje live ne lukov. Si skan turp kta njerez ne mes te plazhit e te njerzve postojeni anonim”, shkruan qytetari që ka dërguar pamjet.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *