Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ “Nuk më zë gjumi pa i vra”, plas sherri mes dy familjeve brenda në karantinë tek Shkëmbi Kavajës, ndërhyn policia: Po më q*et nëna

Në hotel “Bleart”, tek Shkëmbit të Kavajës, ndërkohë që po qendrojnë disa qytetarë pas riatdhesimit, ka plasur sherri.

Mësohet se qytetarët e karantinuar janë rrahur mes tyre brenda në karantinë, ndërkohë që në brendësi të hotelit ka mbërritur dhe polcia.

Bëhet fjalë për dy familje, njëra nga veriu dhe tjetra nga Elbasani të cilat kanë pasur debate të shpeshta midis tyre.

Mëgjithëse kanë pasur debate të vazhdueshme midis tyre, policia nuk ka marrë masa për të shuar konfliktin, po i ka lënë sërish afër njëra-tjetrës.

Në një audio të siguruar nga FaxWeb.al dëgjohet një person që debaton me shefin e policisë dhe në prani të tij kërcënon familjen tjetër.

Mësohet nga burime brenda hotelit, se personi që po ofendon para shefit të policisë familjarët e tjerë dhe kërcenon se do ti vrasë.

“Do t’i shqyej fëmijët që ta dish. Unë kam shumë miq! Do Zoti nuk më kapni ju që të më shoqëroni. Unë dua që të largohem nga këtu. Do ta dish situatën. Kam paguajtur 300 euro. I kanë marrë njerzit nga mali këtu, pabuksa. Nuk kërkoj njerëz. Po deshët më gjuani. Nuk kërkoj ndjesë. Unë nuk mund të rri dot në dhomë! Mua sot nuk më ze gjumi, pa i vra fëmijët atij. Do ta dish ti si shef policie që je. Po më ndihmove, më nxirr në shtëpi. Po më q*et nëna këtu. Shko kapi ato.”- dëgjihet të thotë qytetari.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *