Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Shkon të rregullojë linjën e internetit, bíe nga shtylla. 34-vjeçari përfundon në gjendje të réndë në spítal

Një 34-vjeçar ka rénë nga një shtyllë në fshatin Fitore të Vlorës e për pásojë gjéndja e tij shéndetësore është e réndë.

Nga informacionet paraprake mësohet se burri emri i të cilit nuk është zbùluar ende, po rregullonte linjën e internetit, por nuk dihet nëse ka qenë një veprim vullnetar përfshirja e tij në këtë punë apo është punonjës i ndonjë kompanie.

Ai është dërguar me urgjéncë në spítal, ku ndodhet në gjéndje të réndë pasi ka marrë démtime në kokë dhe në trùp.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.