Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Plás shèrri mes vlonjatëve: Njëri niset rèndë në spital, arrèstohet tjetri

Ka përfunduar me pasòja të rènda një kònflikt mes dy personave në qytetin e Vlorës mbrëmjen e sotme ku njëri prej tyre ka mbetur i plágosur dhe tjetri ka rënë në pránga.

Mësohet se konflíkti ka ndodhur për motive të dobëta pas një zènke të momentit ku mësohet se njëri prej tyre është gòditur me mjete të forta e për pasojë ka marrë plagë të rènda. Ai momentalisht ndodhet në spital fatmirësisht jashtë rrèzikut për jetën.

Pòlicia ka identifikuar dhe kapur autorin dhe po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *