Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Vrau vëllain e futbollistit të Totenhem në një klub nate, dorëzohet në polici autori dhe zbardh motivin

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vdekja e vëllait të mbrojtësit Serge Auier të Tottenham. Vrasja e tij tonditi jo pak botën e futbollit dhe jo vetëm. Mediat raportuan se Christofer Auier u plagos në orët e para të mëngjesit, duke ndërruar jetë më pas në spital.

Policia nuk mundi të binte në gjurmët e autorit, por ishte vetë ky i fundit që u dorëzua duke dhënë dëshminë e tij për ngjarjen. Sipas tij ngjarja ka ndodhur për një lidhje dashurie.

Vëllai i lojtarit të Totenhem Serge Auier, Christofer u vra në një klub nate në qytetin e Tuluz në Francë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *