Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Vladimir Putin jashtë 10 të parëve, kush është tullaci më seksi në botë

Një studim në Britani ka emëruar Princin Ëilliam si njeriun më seksi tullac në botë, dhe reagimet në rrjetet sociale tregojnë se ka shumë që nuk pajtohen me këto pretendime.

Siç raportoi britanikja Entertainment Weekly, studiuesit zbuluan se Duka i Kembrixhit ishte përshkruar si seksi rreth 17.6 milion herë në bloge, raporte dhe faqe të gjetura përmes kërkimit në Google, sipas një studimi nga specialistët e kirurgjisë kozmetike Longevita.

Përdoruesit e mediave sociale reaguan ndaj këtyre rezultateve, duke kërkuar drejtësi për burrat e ndryshëm seksi tullac të Hollyëood-it të cilët nuk ishin përfshirë në listë.

Një numër i madh i përdoruesve të Tëitter vunë në dukje se Stanley Tuci u la padrejtësisht jashtë kësaj liste, dhe se ai meriton një vend më të lartë në listën e burrave më seksi tullac.

Renditja vijon me Mike Tyson në vend të dytë me 8.8 milion rezultate, i ndjekur nga Jason Statham, Pitbull, Michael Jordan, Floyd Mayëeather, John Travolta, Bruce Ëillis, Dëayne Johnsohn dhe Vin Diesel. Sipas The Sun , Patrick Steëart dhe Vladimir Putin ishin jashtë 10-es së parë.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.