Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Vjen mbështetja e parë ndaj Laert Vasilit, Elton Ilirjani: Kujdes veten nga këta rrugeçër, je dhe më i bukuri

Bisnesmeni Elton Ilirjani ka dalë përkrah aktorit Laert Vasili në lidhje me incidentin që ka ndodhur mbrëmjen e kaluar por që u bë publik sot në rrjetet sociale në sheshin e Teatrit Kombëtar.

Ilirjani ka komnetuar në rrjet se ishte përkrah Laertit duke adresuar ndaj tij edhe fjalë të ëmbla si dhe duke e paralajmëruar të bënte kujdes nga ‘rrugeçërit e sëmurë mendor’.

Ndërkohë Vasili i përgjigjet duke I dërguar lule, por Ilirjani komenton sërish, ku shkruan se Laert Vasili është edhe më i bukuri, ndërsa në një tjetër koment shkruan: “Laert Vasili, të kanë zili se je I vetmi artist në Alvani”.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *