Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Vizita e djalit të Geoge Soros, ironizon Dylgjeri: Qëllimi i tij marrja e Fondacionit Qemal Stafa

Ylli Dylgjeri ka ironizuar në lidhje me vizitën e djalit të miliardirit George Soros në Tiranë, Aleks Soros, vizita e të cilit u mbajt e fshehtë dhe nuk u njoftua.

Dylgjeri thotë se qëllimi i vizitës është marrja e FondacionitQemal stafa pasi në aktin e trashëgimisë I ati nuk I ka lënë pjesë të Fondacionit Soros.

POSTIMI I DYLGJERIT:

Alexandër G. Sorros viziton Tiranën.

Mediat njoftojnë për një vizitë blic të djalit të zotit Sorros, të riut Alexandër në Tiranë.
Nuk njoftohet zyrtarisht arsyeja e vizitës, por ndërkohë thuhet se qëllimi i Tij është marrja e drejtimit te Fondacionit Qemal Stafa, për faktin se në aktin e trashëgimnisë i jati nuk i lë pjesë të Fondacionit Sorros.

(b.h/Faxweb)

 

 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *