Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Vizat imigruese, ambasada amerikane sqaron sa kohë duhet të prisni

Ambasada Amerikane me anë të një njoftimi në faqen zyrtare në Facebook ka sqaruar qytetarët shqiptarë se sa kohë do i duhet të afërmëvë të tyre për të pritur për vizta emigruese.

Njoftimi i plotë

“ Intervistat e vizave imigruese caktohen nga Qendra Kombëtare e Vizave në Shtetet e Bashkuara. Për disa kategori vizash – fëmijët e martuar dhe vëllezërit e motrat – aplikantët duhet të presin me vite përpara se çështjes së tyre t’i vijë radha për intervistë. Për të kuptuar se sa kohë do t’ju duhet të prisni, lutemi të shqyrtoni buletinin e vizave këtu: https://go.usa.gov/xn7Zs #PyetAnën 

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *