Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaTe FunditTe Gjitha

Vishet si doktor dhe qëllon 3 persona në një spital në New York (VIDEO)

Disa persona janë plagosur nga një i armatosur i cili ishte veshur si një doktor në një spital në New York  dhe ka qëlluar pa mëshirë. 

Personi i armatosur në Bronx Lebanon Hospital ishte veshur në të bardha si doktor kur qëlloi  së paku 3 persona, raporton NBCNewYork. 

Autori është një ish-punonjës i spitalit, sipas WCBS-TV. Ai thuhet se ndodhet i mbyllur brenda spitalit dhe ka një armë zjarri. Policia po zhvillon një aksion për neutralizimin e tij.

(M.D/Shuplaka)

 

We're live as the NYPD responds to reports of a shooter at Bronx-Lebanon Hospital; several people shot, law enforcement sources say abcn.ws/2usDNhH

Posted by ABC News on Friday, June 30, 2017

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *