Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Videoja e rrëzimit të Joe Biden po bën xhiron e botës, vjen reagimi i Shtëpisë së Bardhë

Shtëpia e Bardhë ka bërë një reagim ditën e sotme për rrëzimin e Presidentit Joe Biden teksa ngjiste shkallët e avinIT.

Shtëpia e Bardhë thotë se presidenti është në gjendje të mirë dhe se nuk ka pasur nevojë madje as për vëmendjen e ekipit mjekësor që e shoqeronte.

Unë e di që njerëzit kanë parë që Presidenti Biden rrëshqiti në shkallët e avionit, por unë jam i lumtur të raportoj se ai është mirë dhe nuk kërkoi as vëmendje nga ekipi mjekësor që udhëtonte me të. Asgjë më shumë se një hap i gabuar në shkallë”, shkroi drejtori i komunikimit i Shtëpisë së Bardhë, Kate Bedingfield.

Presidenti amerikan Joe Biden rrëshqiti, ndërsa nxitonte drejt shkallëve të avionit presidencial këtë të premte. Pasi u rrëzua në fillim të shkallëve, presidenti u pengua përsëri, duke rënë në gjunjë dhe pasi doli në krye të shkallëve të avionit, përshëndeti oficerët sipas protokollit zyrtar.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.