Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Zgjohen më në fund kuqezinjtë, rrjeta e San Marinos tundet në minutën e 63

Rey Manaj ka shënuar golin e parë të kuqezinjve këtë mbrëmje në ndeshjen që po luhet në shtëpinë e San Marinos.

Ashtu siç u paralajmërua dhe në konferencën për shtyp një ditë më parë, Shqipëria zbriti në fushë vetëm për tre pikët, pas humbjes 2:0 me Anglinë.

Gjithsesi, kundërshtari i lehtë në letër, nuk rezultoi ashtu në fushë, pasi u deshën plot 63 minuta që të çahej mbrotja e vendasve dhe të shënohej goli i parë.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.