Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Vetëm 2 vjeç vajza e Aurela Gaçe-s na ka habitur të gjithëve

Të gjithë i kemi parë fëmijët e vegjël të bëhen viral në rrjet për shkak të imitimit apo sjelljes së tyre të veçantë.

E tillë është bërë dhe vajza e këngëtares shqiptare Aurela Gaçe, pas një postimi që vetë kjo e fundit ka bërë në Instagramin e saj.

Vetëm dy vjeç, Abigail është shumë komike në artikulimin e fjalëve.

Alo si je? Qyqjaaaaa  Ahahaa pakatanthbvjk( muhabet dmth) . …… PACIM RROFSH ( ne fund)”, shkruan Aurela duke qeshur me të madhe.

(s.a/faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.