Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ U rikonstruktua në maj nga Veliaj, bie tavani në godinën e konviktit në Qytet Studenti

Tavani i një prej godinave të një konvikti në qytet Studenti ka rënë.

Mësohet se tavani ka rënë mbrëmjen e djeshme, ndërsa disa nga studentët janë larguar në godina, raporton gazetarja e Fax News Ema Shazivari.

Nuk kanë kaluar as 4 muaj nga rikontruktimi, pasi në muajin në maj të viti 2019, është bërë rikontruktimi i godinës numër 20.

Madje, është trumbetuar si një investim i rëndësishëm për qytet Studentin, ndërkohë që këto janë pamjet e godinës.

Mësohet se deri tani nuk është marrë asnjë masë për largimin e studentëve nga godina, dhe pritet që të shkojnë inspektorët për të kontrolluar nëse godina ka rrezik për studentët.

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close