Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Video/ U plagos brenda spitalit me armën e policit, transportohet me urgjencë drejt Tiranës

Teksa kanë kaluar dy ditë nga përplasja me armë e ndodhur në Fier, që çoi në plagosjen e 5 personave, një prej tyre është transportuar për në Tiranë.

Aleksandër Zhapa është transportuar për në Tiranë, pasi mjekët rajonalë kanë vlerësuar se ai ka nevojë për ndihmë më të specializuar për shkak të dëmtimit që ka marrë në shpatull nga plumbi.

Zhapa u plagos pasi u qëllua nga D. Brace, që sipas policisë, ia mori armën policit të Patrullës dhe qëlloi me armë në ambientet e brendshme të Urgjencës së spitalit.

Aleksandër Zhapa është babi i Gentian Zhapës, i riu që ishte përfshirë në sherrin e nisur në Levan.

I ati kishte shkuar në spital për të parë të birin e plagosur me sende të forta, por mbeti edhe vetë i plagosur.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.